BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

knygos

esu parskaiciusi labai daug knygu mane net paskelbe daugiausiai knygu skaitancia mokykloje na bet man tai neidomu . man knygos įdomesnes ;)
per metus buvau perskaiciusi 58 knygas tai reiskia daugiausia mokykloje. mokykloje kiek maciau ne daug kas skaito knygu dauguma per metus perskaito 1o iki 25 tai va kaskokias nesamones rašau visai neidomu tai geriau įdesiu ka nors įdomesnio ;)
kaškaip nenusiseke dabar pas mane visos knygos apie meile na bet įdesiu jas

šita knyga dar ne visa perskaičiau ir kažin ar baigsiu skaityt nelabai įdomi knyga . Štai apie knygą:
Sesilę Diuprė, nepataisomą liguistai drovią svajotoją, užaugino viengungis jos dėdė. Iš Bordo jie persikrausto į Paryžių. Penkiolikmetei Sesilei tai tikra tragedija, juk jai svarbiausia – nesijudinti iš vietos. Bet Paryžiuje Sesilė susiranda draugę ir susipažįsta su vaikinu, vardu Feliksas Delonė. Su tuo pačiu, dėl kurio leipsta visos mergaitės ir kuris, regis, nekreipia į tai jokio dėmesio. Ar švelnioji baikštuolė ir abejingasis gražuolis patirs romantišką meilę? Paauglių pasaulyje viskas ne taip paprasta!…

va šita knyga tai super man labai patiko labai įdomi istorija patariu ja įsigyti ;)
apie knygą:
Nuo tada, kai Aleksas ėmė mokytis jos klasėje, Julija tiktai apie jį ir svajoja. Dieną ir naktį. Kaip su juo susidraugauti? Geriausia Julijos draugė Hilė tvirtina: bus sunkaus darbelio. Juk paskui Aleksą laksto visos mergaitės. Be to, Julija tokia drovi, kad nedrįsta tiesiai jo užkalbinti. Bet Julija randa išeitį: pirmiausia reikia pasitreniruoti ir padraugauti su kitu vaikinu. Labiausiai tinka Karlas. Taip seniai jį pažįsta, jog tikrai neįsimylės. O gal?

Kai esi įsimylėjęs, gali nutikti neįtikimiausių dalykų. Šios nuotaikingos knygelės autoriai Irene ir Hans-Gunther Zimmermannai tą žino iš savo patirties. Taip nutinka su abiem jų vaikais, su jų draugėmis ir draugais. Net su kate, nes ir ta turi atkaklų garbintoją.
kas nores knygos ištraukos parašykite į komentarus butinai įdesiu
šitos visos knygos tik mergaitems viena įdesiu ir berniukams ;)

perveciau šitos knygos lapus ir iš kart supratauy kad ji ne man šita knyga man siulė paskaityti draugė na bet supratau kad ji nelabai įdomi o berniukams turėtu buti kaip tik ;)
l

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “knygos”

 1.   shoes rašo:

  Your words are so good.My pleasure to introduce uggs to you.

 2.   ENORCA rašo:

  Niekada tokių knygų neskaičiau..
  pamenu, kai pradėjau skaityti, tai pirmą į rankas paėmiau Žiulį Verną :D Su malonumu skaičiau :> Atrodydavo, kad tie šimtai jo puslapių smulkiomis raidelėmis niekada nesibaigs. Bet pasibaigdavo :<

 3.   sailormoonmj rašo:

  labai ačiū už komentarus ;)

 4.   rokis121 rašo:

  as ir megstu ziuli verna

Rašyk komentarą